27.11.2019: Kuba na własną rękę bez tajemnic

27.11.2019: Kuba na własną rękę bez tajemnic

Kasia i Łukasz, autorzy bloga Gdzie słońce dla nas wschodzi, są parą zakręconych podróżników na etacie. W 2018 roku przemierzyli 10 krajów i spędzili 80 dni w podróży, mając tylko 26 dni wolnych od pracy. Są prawdziwymi specjalistami w “rozciąganiu” urlopu.

Ich znakiem rozpoznawczym są zawsze szerokie uśmiechy. Podróżując smakują lokalnych specjałów, wyszukują opcji wege, eko, cruelty free i propagują odpowiedzialne podróżowanie. Pokazują, że każdy może być podróżnikiem.

Podczas spotkanie opowiedzą o wyspie jak wulkan gorącej. Wyspie, w której jak mówią, zakochali się od pierwszego wejrzenia, którą
przemierzali poznając cudownych ludzi przy dźwiękach salsy, lejącym się rumie i z Fidelem Castro w tle. Mowa oczywiście o przepięknej Kubie. Opowiedzą o swoich przygodach we wspaniałej dolinie Viñales i zabiorą nas do małego Paryża na Kubie. Zatracimy się wspólnie w zaułkach roztańczonej Hawany i zdradzą sekret ile Fiatów 126p jest na Kubie. Nie zabraknie również opowieści o bajecznych plażach.

📌Data: 27.11.2019
📌Godzina: 18:00
📌UE we Wrocławiu, sala 1 CKU

➡️Wstęp wolny!

Related Posts