6.11.2019: Z psem dookoła świata!

6.11.2019: Z psem dookoła świata!

Wracamy do was po wakacyjnej przerwie ☀️Pierwsze Spotkanie z Podróżnikiem w nowym roku akademickim!

Podróże z Pazurem, czyli ponad 2 lata nieprzerwanej podróży autostopem przez lądy🏕, jachtostopem przez oceany🌊 i długimi trekkingami przez góry⛰.

Od sierpnia 2017 roku są w podróży dookoła świata🌎🌍🌏. Powiecie – nic nadzwyczajnego, niejedna osoba ma już to za sobą. Oni jednak wyróżniają się na tle innych czymś nietypowym. Dlaczego? Iza i Piotr to podróżnicy, którym zawsze u boku towarzyszy ktoś jeszcze. Nie jest to dziecko, choć i tak można go nazwać. 🐶SNUPI – bo o nim mowa, to piesek ze schroniska. Ze swoimi właścicielami zawitał już w 36 krajach na 5 kontynentach. Wspólnie przejechali ponad 50 tys. km, m.in. w całej w Ameryce Południowej i Centralnej oraz zachodniej Azji i Turcji. Przepłynęli ocean z Maroko do Brazylii przez Wyspy Zielonego Przylądka, następnie ¾ długości Amazonki🌴. Wspólnie zdobywali góry powyżej 5 tys. metrów n.p.m i uprawiali 10 dniowe trekkingi w trudne tereny, jak wulkan Misti 5822 m n.p.m. czy jeden z najtrudniejszych szlaków na świecie – trasę alpine w górach Huayhuash czy osławiony płaskowyż Roraima w Wenezueli.

🔜Jeśli chcesz posłuchać o tym, o podróżowaniu z psem, o tym wszystkim dobrym, ale też i złym, co zobaczyli, a także o ich odczuciach – zapraszamy📣!

Piotr i Iza zamierzają dużą cześć swojego wystąpienia przeznaczyć na pytania od Was. Jak twierdzą, nie boją się żadnego. Dlatego przygotujcie się i zapiszcie swoje pytanie na kawałku kartki, który wrzucić będzie można do pudełka i wylosować📥. Spokojnie, pytania będzie można też zadawać bezpośrednio.

📌Data: 06.11.2019
📌Godzina: 18:00
📌UE we Wrocławiu, sala 1CKU

Wstęp bezpłatny

Related Posts