22.01.2020: Kilkumiesięczny roadtrip po USA – Tysiąc Stron Świata

22.01.2020: Kilkumiesięczny roadtrip po USA – Tysiąc Stron Świata

Podczas kolejnego Spotkania z Podróżnikiem odwiedzą nas Paulina i Łukasz Łysikowscy przedstawiając swoją prelekcję pt. “Odlotowe Stany. Kilkumiesięczny roadtrip po USA w praktyce.”
_____________________________________________________
Przeczytajcie co mają nam do powiedzenia:
Nazywamy się Paulina i Łukasz Łysikowscy i jesteśmy parą
28-letnich podróżników pochodzących z Krosna, a mieszkających na co dzień w Krakowie. Od ponad 5 lat odkrywamy świat na własną rękę starając się robić to budżetowo, ale też komfortowo. Każdą kolejną wyprawę traktujemy jako niesamowitą przygodę i możliwość otwarcia się na nowe doświadczenia.

W lipcu zeszłego roku wyruszyliśmy w prawie 4-miesięczną podróż po Stanach Zjednoczonych. Zrezygnowaliśmy z pracy, zebraliśmy
oszczędności, spakowaliśmy bagaże i polecieliśmy spełnić swoje
największe podróżnicze marzenie. W trakcie wyprawy po USA przekonaliśmy się jak zachwycająca potrafi być amerykańska natura i jak mieszane uczucia potrafią wzbudzać wielkie metropolie, zweryfikowaliśmy stereotypy dotyczące Amerykanów i życia w Stanach oraz doświadczyliśmy wielu mniej lub bardziej planowanych przygód.

Podczas spotkania pokażemy Wam w jaki sposób zaplanowaliśmy wyjazd i jak wyglądała trasa roadtripu oraz podzielimy się najlepszymi przeżyciach z wyprawy, a także tymi nie do końca pozytywnymi. Opowiemy o tym czy warto postawić na taką długą podróż po USA i na czym skupić swoją uwagę. Na sam koniec poruszymy temat wzbudzający spore zainteresowanie, czyli ile nas to wszystko kosztowało. Bardzo chętnie odpowiemy też na nurtujące Was pytania.

O naszych podróżach piszemy w sieci pod nazwą Tysiąc
Stron Świata. Znajdziecie nas na:
Blogu: https://www.tysiacstronswiata.pl/
Facebooku: https://www.facebook.com/tysiacstronswiata/
Instagramie: https://www.instagram.com/tysiacstronswiata/

📌Data: 22.01.2020
📌Godzina: 18:00
📌UE we Wrocławiu, sala 1 CKU

➡️Wstęp wolny!

Related Posts